SCoopConSS projekt - radionica

Druga u nizu hibridnih radionica u sklopu SCoopConSS projekta održana je u četvrtak, 25. veljače 2021. godine. Putem Zoom platforme na radionici pod nazivom „Upoznavanje učenika s lokalnim zadrugama“ sudjelovali su i predstavnici Zelene energetske zadruge te Udruge OAZA. S učenicima su podijelili svoje priče o zadruzi i udruzi te osobnu priču o tome kako je biti dio društvene ekonomije. Cilj je ove radionice bio inspirirati učenike kako bi i sami započeli razmišljati o stvaranju pozitivnih promjena u društvu te im dati podlogu za istraživanje potreba lokalne zajednice.

Učenici koji su sudjelovali u ovoj radionici su Marko Anić, Bruno Carek, Benjamin Čeko, Mariano Deklman, Šimun Dugandžić, Jakov Fiolić, Leo Gerenđir Matić, Paolo Haller, Toni Herceg, Patrik Mujadžić i Lovre Strmota, pod vodstvom nastavnica Ružice Lončar i Katarine Stoić.

Video možete pogledati na linku:

Slike možete pogledati u prilogu.

c.jpg (271.74 KB)
b.jpg (225.40 KB)
a.jpg (293.63 KB)

objavio: Ivana Molnar   datum: 8. 3. 2021.