NATJECANJE IZ PNEUMATIKE I ELEKTROPNEUMATIKE U SKLOPU RCK TEHNIČKE ŠKOLE RUĐERA BOŠKOVIĆA

Dana 17. 12. 2021., nastavnik strojarske grupe predmeta Pavle Špoljarić, s učenicima 4.a razreda (Dominikom Vrbanec Strgarom i Ivanom Franjkom)  prisustvovao je natjecanju iz Pneumatike i Elektropneumatike u sklopu RCK-a Tehničke škole Ruđera Boškovića. Učenici naše škole su sudjelovali kao gosti u natjecanju i uspješno su riješili oba zadatka i iz Pneumatike i Elektropneumatike, a nastavnik Špoljarić sudjelovao je kao član prosudbene komisije. Natjecanje je počelo ujutro u 9:00 pozdravom ravnateljice škole i završilo je u 14.00 sati. Naši učenici nisu bodovani, samo je konstatirano uspješno rješavanje zadataka. Poslije toga za natjecatelje je organiziran ručak i dodjela nagrada. Za sudjelovanje, naši učenici su dobili poklon pakete firmi Festo i Frank.

Slike u prilogu.

Pedagoginja

image_(1).png (835.13 KB)
image_(2).png (864.82 KB)
image.png (665.26 KB)

objavio: Ivana Molnar   datum: 21. 12. 2021.