PRIPREME ZA POSLOVE BUDUĆNOSTI

U utorak, 5.4.2022., u 4.b razredu održano je predavanje "Pripreme za poslove budućnosti", u organizaciji Visokog učilišta Algebra.

U današnje digitalno doba gotovo je nemoguće ostvariti značajniji rezultat bez implementacije novih tehnologija, stoga je predavanje „Pripreme za poslove budućnosti“ koncipirano tako da pokrije sljedeća područja: 3D printeri, autonomna vozila, internet stvari, umjetna inteligencija, digitalna ekonomija / digitalni marketing, proširena stvarnost, digitalna umjetnost.

Na temelju tog izlaganja učenicima se pojasnilo kako nove tehnologije utječu na promjenu potražnje na tržištu rada.

Algebra tijekom proljetnih praznika za učenike srednjih škola provodi besplatne dvodnevne radionice (škola digitalnog marketinga / škola etičkog hakiranja / škola razvoja računalnih igara / škola 3D dizajna i animacije / škola crtanja i skiciranja portreta / škola izrade android aplikacije) koje će im omogućiti stjecanje znanja i vještina relevantnih za razvoj karijere u budućnosti. Učenici se mogu uključiti u radionice ako su zainteresirani.

Pedagoginja

objavio: Ivana Molnar   datum: 6. 4. 2022.