EDUKACIJA O SPOLNOM I REPRODUKTIVNOM ZDRAVLJU

U sklopu projekta Živjeti zdravo, Hrvatski zavod za javno zdravstvo, u suradnji s Ministarstvom zdravstva i uz suglasnost Ministarstva znanosti i obrazovanja, u našoj školi proveo je edukaciju o spolnom i reproduktivnom zdravlju.

Koncept edukacije je u obliku interaktivne radionice a provela ju je voditeljica Savjetovališta za promicanje spolnog zdravlja pri Hrvatskom zavodu za javno zdravstvo. Učenici 3.c razreda su kroz rad u grupi prolazili teme uglavnom već obrađene u svom ranijem obrazovanju, s naglaskom na zaštitu od spolno prenosivih infekcija i zaštitu spolnog i reproduktivnog zdravlja. Zahvaljujemo Hrvatskom zavodu za javno zdravstvo i voditeljici na zanimljivoj i poučnoj radionici i nadamo se nastavku suradnje.

Pedagoginja

objavio: Ivana Molnar   datum: 6. 4. 2022.