OBAVIJEST UČENICIMA I RODITELJIMA - NASTAVA NA DALJINU

Dragi roditelji i učenici,

sukladno preporuci Stožera civilne zaštite Grada Zagreba, od ponedjeljka 14.12.2020. nastava će se održavati na daljinu, na Loomenu.

Podsjećamo učenike da obavezno trebaju prijavljivati prisutnost za sve predmete prema rasporedu sati, što će moći učiniti tijekom cijelog dana, od 7.00 do 23.55 sati. Molimo učenike da redovito pregledavaju materijale koje će nastavnici objavljivati i rješavaju zadaće koje će dobivati. Također podsjećamo da nastavnici imaju uvid u aktivnost učenika na Loomenu te mogu vidjeti pregledavaju li nastavne materijale ili ne.

Pratite obavijesti na web stranici škole i na Loomenu, gdje će pisati kada se učenici vraćaju u školu i kada završavaju praznici, s obzirom na to da u ovom trenutku nemamo te informacije.

Ravnateljica i pedagoginja

objavio: Ivana Molnar   datum: 10. 12. 2020.