ERASMUS + PROJEKT
Erasmus + projekt

Naša škola ove se školske godine (2021./2022.) uključuje u Erasmus+ projekt, u sklopu kojeg je predviđeno studijsko putovanje u Irsku gdje će učenici:

• upoznati se s osnovnim konceptom rada računalnog programa Revit
  • prepoznavat razlike rada u odnosu na tradicionalnu metodologiju 2d dizajna
  • koristit računalni program kako bi dizajnirali i projektirali proizvod, vizualizirali projektirani proizvod, izradili animaciju dizajniranog i projektiranog proizvoda

Erasmus+ najveći je program Europske unije za obrazovanje, osposobljavanje, mlade i sport te obuhvaća razdoblje od 2014. do 2020. godine. Obuhvaća sve europske i međunarodne programe i inicijative Europske unije u području obrazovanja (opće obrazovanje, visoko obrazovanje, obrazovanje odraslih), osposobljavanja (strukovno obrazovanje i osposobljavanje), mladih i sporta.

Agencija za mobilnost i programe Europske unije (AMPEU) javna je ustanova u sustavu Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta, koja provodi i promovira programe Europske unije i druge međunarodne programe u području znanosti, obrazovanja, osposobljavanja, i mladih.