Termini upisa:

Ukoliko želite osobno doći u školu – 11.7.2024. i 12.7.2024. od 9.00 do 12.00 sati.

Ukoliko šaljete dokumentaciju e-mailom – 11.7.2024. i 12.7.2024. najkasnije do 18.00 sati.

E-mail adresa za slanje dokumentacije: upisi.stsfb@gmail.com

MOLIMO VAS DA NA OVU E-MAIL ADRESU ŠALJETE ISKLJUČIVO UPISNU DOKUMENTACIJU!!!

Dokumenti potrebni za upis:

UPISNICA – dostavlja se elektroničkim putem na stranici srednje.e-upisi.hr. Upisnica se printa iz sustava e-upisi i obavezno mora biti potpisana od strane učenika i roditelja. Možete ju sami učitati u sustav.

LIJEČNIČKA SVJEDODŽBA MEDICINE RADA - ukoliko ju niste u mogućnosti imati za vrijeme upisa, umjesto toga obavezno morate dostaviti potvrdu obiteljskog liječnika, a liječničku svjedodžbu medicine rada treba dostaviti u školu prvi tjedan nastave u rujnu.

*za učenike s teškoćama koji imaju Mišljenje stručnog tima o profesionalnom usmjeravanju koje potpisuje specijalist medicine rada, nije potrebno ishoditi liječničku svjedodžbu medicine rada.