Kako vam se sviđaju stranice škole?

« Svibanj 2024 »

Škola je konačno online!!! Prijavite se!

Eto, konačno su proradile i naše web stranice!
Čekamo Vaš  "login"!!!

Dobrodošli i nadamo se da ćete se ugodno osjećati čitajući sadržaj naših novih stranica!

Dragi učenici i nastavnici!
Bilo bi jako poželjno kad bi svatko od Vas kreirao svoj elektronički identitet, drugim riječima  kad bi se prijavio kao korisnik u sustavu HUSOŠ.

Vlasniku elektroničkog identiteta u sustavu HUSOŠ omogućuje se korištenje dostupnih usluga i servisa u sustavu CARNet-a.
Naša škola (članica CARNet-a) ima svog administratora imenika, koji ima ovlasti kreirati nove elektroničke identitete (korisničke račune) za učenike i zaposlenike u našoj školi.

Taj posao obavljaju naša tajnica gđa. Jelena Oršolić i prof. Dražen Reljić.
U našoj smo školi počeli s kreiranjem korisničkih računa. Za sada je broj prijavljenih učenika vrlo malen, vjerojatno iz razloga što mnogi nisu upoznati i sa ovim načinom pristupa intenetu i elektroničkoj pošti.
Oni učenici i djelatnici naše škole, koji još uvijek nisu dobili svoj korisnički račun u sustavu HUSOŠ, ako to žele, moraju navedenim djelatnicima naše škole dostaviti obrazac s podacima:

• Ime i prezime,
• JMBG,
• datum rođenja,
• razred,
• adresu stanovanja
• telefonski broj na adresi stanovanja

Zahtjev HUSOS.doc (21.50 KB)

objavio: Administrator   datum: 29. 2. 2008.