Kako vam se sviđaju stranice škole?

« Svibanj 2024 »

Upisi u prvi razred

UPISI U PRVI RAZRED ZA ŠKOLSKU GODINU 2014./2015.

NOVO:  Svi učenici koji su ostvarili pravo upisa u našu školu trebaju donijeti upisnicu i druge dokumente (navedene dolje u obavijesti) od 14.7. do 18. 7. 2014. svaki dan u vremenu od 9 do 12 sati.
                        Molimo buduće učenike i roditelje da upisnice i dokumente dostave što prije.

POSEBNI UVJETI ZA UPIS:

1.    RAČUNALNI TEHNIČAR ZA STROJARSTVO:

-         Potvrda liječnika školske medicine o nepostojanju zdravstvenih kontraindikacija

-         Potvrda o dodatnim bodovima s natjecanja iz predmeta koji se boduju (hrvatski jezik, strani jezik, matematika, fizika, kemija i tehnič. kultura)

-         Dokumentacija na osnovu koje je učenik dobio dodatne bodove (rješenje Gradskog ureda o primjerenom obliku školovanja, stručno mišljenje službe za profesionalno usmjeravanje, rješenje Centra za socijalnu skrb)

2.    TEHNIČAR ZA MEHATRONIKU

-         Liječnička svjedodžba medicine rada o nepostojanju zdravstvenih kontraindikacija

3.    TEHNIČAR ZA ENERGETIKU

Provjera znanja stranog jezika koji je uvjet za upis (engleski ili njemački)za sve programe, a učenik ga nije učio, je 30.06.2014. u 9 sati.

Učenik iz obitelji s troje i više djece imaj pravo na besplatne udžbenike ako braća, sestre, polubraća, polusestre zadovoljavaju jedan od uvjeta:

-         djeca predškolske dobi

-         redovni učenici osnovne škole

-         redovni učenici srednje škole

-         djeca mlađa od 18 godina prijavljena na HZZ

-         redovni studenti do 29 godina

Zahtjev za besplatne udžbenike može se isprintati OVDJE.

NA UPISE DONIJETI:

1.    UPISNICU isprintanu iz aplikacije za upis te potpisanu od roditelja i učenika

2.    Kopiju uplatnice o uplaćenoj participaciji roditelja/skrbnika za školovanje u šk. god. 2014./15. u iznosu od 150,00 kn. Primjerak ispunjene uplatnice možete vidjeti OVDJE.

3.    POTVRDU liječnika školske medicine o nepostojanju zdravstvenih kontraindikacija s točno navedenim programom u koji se učenik upisuje odnosno Računalni tehničar za strojarstvo

4.    Liječnička svjedodžba medicine rada o nepostojanju zdravstvenih kontraindikacija s točno navedenim programom u koji se učenik upisuje odnosno Tehničar za mehatroniku ili Tehničar za energetiku

Popis zdravstvenih kontraindikacija za program Računalni tehničar za strojarstvo i Tehničar za mehatroniku možete naći OVDJE, a za program Tehničar za energetiku OVDJE.

5.    POTVRDA ILI RJEŠENJE na osnovu koje je učenik dobio dodatne bodove (navedeno u posebnim uvjetima za upis)

6.    ZAHTJEV za besplatne udžbenike s točno popunjenim podacima i potpisan od roditelja (ako je učenik iz obitelji s troje i više djece)

Zahtjev_za_bespl.udz..jpg (265.75 KB)
Primjerak_uplatnice.jpg (86.60 KB)
Kontaindikacije_RTS,_TM.jpg (325.32 KB)
Kontraindikacije_TE.jpg (201.76 KB)

objavio: Administrator   datum: 6. 5. 2014.