Korisnik:
Lozinka:
Kako vam se sviđaju stranice škole?

« Prosinac 2020 »

„E-ŠKOLE: PUTEVIMA DIGITALNIH KOMPETENCIJA“ – STRUČNO USAVRŠAVANJE DJELATNIKA STŠFB

U petak, 6. ožujka u našoj školi održana je uvodna radionica „e-škole: Putevima digitalnih kompetencija“, u sklopu CARNET-ovog programa „e-škole: Razvoj sustava digitalno zrelih škola (II. faza)“.

• razumjeti svrhu i ključne aktivnosti projekta e-Škole
  • prepoznati i razlikovati elemente e-Škole programa obrazovanja za razvoj digitalnih kompetencija

Radionica je trajala od 17.00 do 20.00 sati i prisustvovalo je 21 nastavnika, ravnateljica i pedagoginja.

Zahvaljujemo predavačici Aniti Kanić na zanimljivom i korisnom predavanju te ugodnom druženju.